Poznaj inwestycję

POZNAJ INWESTYCJĘ

Apartamenty Nowoczesne Gostyń to kameralne osiedle apartamentów położone w Gostyniu przy ul. Krańcowej (u styku ulic Nad Kanią i Europejską) . Jego wyjątkowa lokalizacja kilka minut od centrum w jednoczesnym sąsiedztwie lasów, sprawia że jest to idealne miejsce dla rodzin szukających spokoju i życia bliżej natury.

Inwestycja składa się z 18 dwupoziomowych apartamentów w zabudowie szeregowej. Każdy z nich to niezależny segment, gdzie dolna i górna kondygnacją są własnością jednego klienta, co gwarantuje komfort oraz prywatność.

Wszystkie nasze apartamenty mają bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń o łącznej powierzchni 64,8 m2. Na parterze każdego z nich znajduje się wiatrołap, korytarz, przestronny salon z aneksem kuchennym oraz łazienka, na piętrze dwie sypialnie, łazienka oraz korytarz.  Dodatkowo posiadają duży ogródek (od 87,40 m2 do  204,1 m2) oraz 2 miejsca postojowe. Naszym klientom oddajemy mieszkania w bogatym stanie deweloperskim. Obejmuje on m.in. stolarkę okienną drewnianą i PCV trzyszybową, elektryczne rolety, solidne drzwi wejściowe, instalację wodno-kanalizacyjną, elektryczną, gazową, cieplną wraz z grzejnikami (lub opcjonalnie ogrzewaniem podłogowym) i piecem kondensacyjnym oraz wylewki betonowe na podłodze i wewnętrzne tynki gipsowe.